gossip-internet.com
Saç endüstrisinin internet üzerindeki tüm haber ve dedikoduların bulunduğu site


Gossip Internet.com : Saç hakkında son dedikodu haberleri yarın, saç, en son ve yeni kesme trendleri, en son şekillendirme teknikleri ve en ünlü kuafören en son saç fikirleri. Bu yıl için saç yeni bir saç modeli getirerek görünümünü değiştirmek için acildir. En az bir kez denemek için yeni saç kesimi ne olduğunu bilmiyorum kadın izleyici, bunun için, saç en son trendleri güvenebilirsiniz, her zaman güncellenmiş ve haber dolu. Şimdiye kadar ne kadar uzun saç kesimi ve orta saç kadın tercihleri istikrarlı kalır dikkat edilmiştir, ama en serin ve en vazgeçilmez olan kısa saç kesimi. Bugün her saç modeline yer veriyoruz, çünkü eğer kısa moda ve hiç şüphesiz şehvetli ise, çoğu zaman ihmal edilen yarım uzunlukta ki ortalama saç kesimi puan aldı ve sonunda sayfaları çevirmeye karar veren kadınları memnun etmeye başlıyor. saç moda ile ilgili. Hemen patlamalar için bir nokta koyalım, şimdi saygı her trendy kesim pasta üzerine krema. Saçak, ışık nüanslarını ve giderek daha önemli hacimleri unutmadan, saça hareket yaptığı için trend olan uzun ve kadınsı kesimler için vazgeçilmezdir. Bu yılki saç modası uzunlukları ücretsizdir; çok uzun bir kesim veya orta uzunlukta getirebilir, ama önemli olan her kesimhacmini artırmaktır. Trendy uzun saç kesimi ortasında bir çizgi ile stilleri bakın, yumuşak süsler, keskin yan çizgiler ve ultra güçlü saç. Bu kış denemek için en trend uzun saç ekstra uzun ve hacim açısından zengin, ya da geometrik ve düz. Bu kesiklerin her ikisi için de yüze gençlik bir dokunuş vermek patlama ya da ışık dalgaları süsleyen bir deconstructed tuft unutmayın. Ortalama saç kesimi için eğilim uzun bob veya wob kalır, Bu iki kesim en az altı daha fazla olsun; Wob karanfil hareket ve yan tıraş aşırı çizgi veya tuft yukarı hareket ettirerek tamamen uzun değişiklikler. Uzun bob genişler ve kısa saç kesimi için klasik sürümünden, biz dalgalı, dalgalı veya pürüzsüz bir asimetrik fringe ile bulabilirsiniz. Anın kısa yollarında, yapılacak tam seçimler deconstructed arabaları ve grunge tarzı bakın. Tamamen zıt kask pürüzsüz ama hacim karınca ile tanımlanır. Bu yıl denemek için kısa yol yüz öne ve ihtiyaçlarınıza göre sipariş veya dağınık demibob gibi bütün bakmak dinamizm vermek gerekir, ilginç bir görünüm için minimal bob traş arka ya da 60s ürün kesim gerçekten çok serin aylar sonra.

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Gossip Internet.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Gossip Internet.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Gossip Internet.com, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, Gossip Internet.com, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, Gossip Internet.com, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, Gossip Internet.com, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, Gossip Internet.com, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, Gossip Internet.com, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, Gossip Internet.com, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, Gossip Internet.com, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy