gossip-internet.com
Miesto, kde všetky novinky a klebety na internete na vlasový priemysel je obsiahnutý


Gossip Internet.com : Najnovšie Gossip News zajtra o vlasy, účesy, najnovšie a nové rezanie trendy, najnovšie styling techniky a najnovšie nápady na vlasy z najznámejších kaderníkov. Pre tento rok je naliehavé zmeniť vzhľad tým, že prinesie nový účes vlasov. Ženské publikum, ktorí nevedia, aké sú nové účesy vyskúšať aspoň raz, za to, môže počítať s najnovšími trendmi v účesov, vždy aktualizovaný a plný noviniek. Až doteraz sme boli schopní poznamenať, ako dlho účesy a stredné vlasy zostávajú stabilné v ženskej preferencie, ale je to krátke účesy, ktoré sú najlepšie a najnepostrádateľnejšie. Dnes dávame priestor pre každý účes, pretože v prípade, že krátka je módne a nepochybne zmyselné, priemerné účesy s často zanedbávané polovice dĺžky kúpil body a začať potešiť ženy, ktoré sa nakoniec rozhodli otočiť stránky, aspoň na Pokiaľ ide o vlasy módy. Poďme okamžite dať bod na rany, čerešničkou na torte každý módny rez, ktorý je rešpektovaný teraz. Okrajové je nepostrádateľný na dlhé a ženské kusy, ktoré sú trendy, pretože to robí pohyb do vlasov, nie zabudnúť na svetelné nuansy a čoraz dôležitejšie objemy. Dĺžka tohtoročného vlasovej módy sú zadarmo; môžete priniesť veľmi dlhý rez alebo strednú dĺžku, ale dôležité je zvýšiť hlasitosť v každom rezu. Trendy dlhé účesy odkazujú na štýly s čiarou v strede, mäkké ozdoby, ostré bočné pruhy a ultra silné vlasy. Najtrendiest dlhé vlasy vyskúšať túto zimu je Extra dlhá a bohatá na objeme, alebo geometrické a ploché. Pre obe tieto kusy nezabudnite rany, ktoré dávajú nádych mládeže do tváre alebo deconstructed chumáč, že dekoruje vo svetle vĺn. Pre priemerné účesy trend zostáva, že dlhé Bob alebo WOB, z týchto dvoch kusov dostanete aspoň šesť viac; WOB klinčeky pohyboval a dlhé zmeny úplne pohybom čiary alebo chumáč až do extrémov bočné holičky. Dlhé Bob expanduje a od klasickej verzie pre krátke účesy, zistíme, že je trhané, vlnité alebo hladké s asymetricky okrajové. Na krátke kusy okamihu, presné voľby, ktoré majú byť vykonané odkazujú na deconstructed vozíky a grunge štýlu. Úplne opak je prilba definovaná hladké, ale s objemom Ant. Krátky strih skúsiť tento rok musí vyčnievať tvár a dať dynamizmu na celý vzhľad, ako je nariadené alebo chaotický demibob podľa vašich potrieb, minimálna Bob oholil zadné pre nepredvídateľný vzhľad alebo plodín kusy 60s naozaj veľmi cool pre mesiacov prísť.

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kaderníci starať o zdravie vlasov v kráse a estetické salóny, s štýl účesy pre módu-vlasy fotografie a predaj výrobkov starostlivosti o vlasy.

Súvisiace témy

Lexikón na kaderníčky

Gossip Internet.com, kaderníctvo, vlasy, zdravie, krása salóny, vlasy módne fotografie, účesy, estetika, predaj, plešatosti starostlivosti, Gossip Internet.com, vypadávanie vlasov, farbenie, sunstrokes, balayages, meches, shatush, Deja-Vu, Gossip Internet.com, Kadernícke časopisy, nové kaderníci, najnovšie hairdressernews, estetický časopis, štúdio, Griffe, trend, kráľovná, ty, Gossip Internet.com, cabeleireros, Prince, Hair Styles, Toni & Guy, Ah alternatíva, remixy, LH La horquilla, vidaestetika, tocado, Gossip Internet.com, hombre, tophairstylist, Novinky beautybazar, News, ihf, Hair Dreams, lnenail, styling, Salon, Gossip Internet.com, vlasy, hairworld, bqmagazine, bqtrends, kozmetika Rusko, vlasy! s, moderné, intercoiffure, beautybazar, Gossip Internet.com, Cube Smart, Cube 3 móda len, kocka foto módne vlasy, vlasy, vlasy, Vlasové noviny, módne trendy, najlepšie kaderníci, News show kaderníctvo, Gossip Internet.com, periodické kaderníci, Hair News, kaderníctvo zoznam adries, kaderníctvo časopisy, časopis účesy, časopis účesy, časopis foto účesy, hľadanie práce kaderníci, strihy na vlasy, Gossip Internet.com, kadernícky predajne, časopis Gossip Gossip, časopis Fashion Trends, kaderníctvo, knižné knihy, módny časopis, módne časopisy, kaderníci, estetika, Gossip Internet.com, krása, oficiálne stránky, novinka à, vlasy

X

privacy