gossip-internet.com
Sait, kus kõik Uudised ja klatšši on juuksuritööstuse Internetis


Gossip Internet.com : Viimased klatšimoor homme juuksed, Soengud, uusim ja uus lõikamine suundumusi, uusim stiil tehnikat ja viimaseid juuste ideid kõige kuulsamaid juuksurid. Sel aastal on hädavajalik muuta välimuse, tuues uue soeng juuksed. Naissoost publik, kes ei tea, mis on uued Soengud proovida vähemalt üks kord, seda saab arvestada uusimaid suundumusi Soengud, alati ajakohastada ja täis uudiseid. Seni on meil olnud võimalik märkida, kui pikad juukselõiked ja keskmised juuksed püsivad naiste eelistustes stabiilsena, kuid see on lühikesed Soengud, mis on lahedaimad ja kõige asendamatud. Täna anname ruumi igale soengu, sest kui lühike on trendikas ja kahtlemata sensuaalne, keskmised väärtuskärped sageli tähelepanuta pool pikkused ostetud punkte ja hakkavad palun naised, kes lõpuks otsustanud muuta lehekülgi, vähemalt seoses juuste mood. Olgem kohe panna punkti tukk, jäätumine kook iga trendikas lõigatud, mis on kinni nüüd. Fringe on hädavajalik pika ja naiselik jaotustükid, mis on trendid, sest see muudab liikumine juuksed, ei unustusse valguse nüansid ja üha olulisem mahud. Selle aasta juuste moe pikkused on vabad; võite tuua väga pika lõigatud või keskmise pikkusega, kuid oluline on suurendada iga lõigatud maht. Trendikas pikad juukselõiked viitavad stiilidele, millel on keskel, pehmed Trimmings, teravad külgtriibud ja Ultra tugevad juuksed. Trendikamad pikad juuksed proovida seda talve on eriti pikk ja rikas maht, või geomeetriline ja lame. Sest mõlemad jaotustükid ei unusta tukk, mis annavad Touch noorte nägu või dekonstrueeritud õitseb, mis kaunustab valguse laineid. Keskmiste juuste jaotustükkide trend jääb pika Bob või WOB, nendest kahest jaotustükist saad vähemalt kuus rohkem; WOB on liikunud ja pikad muutused täielikult, liikudes joone või õitseb kuni äärmuslikud külgkorvid. Pikk Bob laieneb ja klassikaline versioon lühikeste juuste lõikab, me leiame selle lämbe, lainuline või sile asümmeetrcfringe. Hetke lühikeste jaotustükkide puhul tuleb teha täpsed Valikud, mis viitavad dekonstrueeritud kartidele ja Grunge laadile. Täiesti vastupidine on kiiver määratletud sile, kuid maht Sipelgas. Lühike lõigatud proovida sel aastal peab paistma nägu ja anda dünaamilisus kogu välimus nagu tellitud või räpane demibob vastavalt oma vajadustele, minimaalne Bob raseeritud posterioorne jaoks Pentsik välimus või saagi kärped 60s tõesti väga lahe kuud.

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website

Juuksurid-sõnavara

Gossip Internet.com, juuksurid, juuste, tervis, Ilusalongid, Juuste mood fotosid, Soengud, esteetika, müük, kiilaspäisus hooldus, Gossip Internet.com, juuste kukkumist, värvimine, päikesepaneed, balayages, meches, purk, Deja-Vu, Gossip Internet.com, Juuksuri ajakirjad, uued juuksurid, viimased juuksuriuudised, esteetiline ajakiri, stuudio, Griffe, trend, Queen, You, Gossip Internet.com, cabeleireros, prints, juuste stiilid, Toni & mees, ah alternatiiv, Remixes, LH La horquilla, vidaaesthetics, tocado, Gossip Internet.com, Hombre, tophairstylist, Uudised beautybazar, Uudised, IHF, juuste unistused, lnenail, stiil, salong, Gossip Internet.com, juuksed, soeng, bqmagazine, bqtrends, kosmeetika Venemaa, juuksed! s, kaasaegne, intercoiffure, beautybazar, Gossip Internet.com, Cube Smart, Cube 3 mood ainult, kuubik foto mood juuksed, juuksed, juuksed, Juuste Ajalehed, mood suundumusi, parimaid juuksurid, Uudised show juuksurid, Gossip Internet.com, perioodilised juuksurid, juuste Uudised, juuksur aadressiloendid, juuksur töölehed, ajakirja Soengud, ajakirja Soengud, ajakirja foto allahindlusi, töö otsingu juuksurid, juuste jaotustükid, Gossip Internet.com, juuksurišekid, klatšimooride ajakiri, mood suundumusi ajakiri, juuste ajakiri, raamaturaamatud, Fashion Magazine, Fashion ajakirjad, Juuksurid, esteetika, Gossip Internet.com, Ilu, ametlik sait, uudsus à, juuste

X

privacy